Ve dnech 22. – 25. 6. 2017 se žákyně 1. třídy JASMÍNKA VAŇKOVÁ, žákyně 2. třídy JULIE HOŇKOVÁ a žákyně 3. třídy AMÁLKA VAŇKOVÁ účastnily mistrovství světa v rámci mezinárodní taneční soutěže WORLD Discodance and Disco Freestyle Campionships 2017, která se konala v Chomutově.

První den soutěže tančila Jasmínka sólo a z 28 tanečnic (Ukrajina, Polsko, ČR, Slovensko, Rusko) skončila na 7. místě. Je nejlepší tanečnicí v ČR v kategorii mini do 8 let. Juli a Ami tančily v rámci velké formace (23 dětí) s názvem „Escape“ a z 12 formací skončily na druhém místě a staly se tak Vicemistryněmi světa 2017.

Druhý den soutěže tančila Amálka ve výběrové malé skupině eN. eR. gy (7 dětí). Z 23 malých skupin zastoupených 9 evropskými státy a 2 tanečními skupinami z Jižní Afriky získala malá skupina eN. eR. gy titul nejvyšší – MISTŘI SVĚTA 2017. Sesadili tak z „trůnu“ Švédky, které nad nimi zvítězily v listopadu 2016 ve Švédsku v Örebru.