Vážení přátelé,

tatínek malého Matyáška, jehož léčba je již léta hrazena na základě sesbíraných vršků, poslal poděkování, které si můžete přečíst níže.

 

Vážená   ŠKOLO!!!

Velice si vážíme Vaší pomoci ve školním roce 2016/2017!!!

Mockrát děkujeme všem dětem, ale hlavně všem ředitelům, učitelům, družinářům, kuchařům, vychovatelům, školníkům a všem dalším profesím ve školních zařízeních, které jsem opomněl zmínit a prosím neberte mužský rod za diskriminační, jsme si vědomi toho, že 90% těchto pozic zastávají ženy a hlavně díky ním, ale nejen,  jsme téměř  ve 100% úspěšní s žádostmi o podporu pro náš projekt MATY TO DOKÁŽE.

I díky Vám se nám v daném školním roce podařilo nasbírat rekordní množství víček, za které jsme po vytřízení získali krásnou sumu 71 076 Kč! Což se rovná cca 5500 kg víček, které jste nastřádali, mi je od vás odvezli, protřídili a zavezli k odběrateli a to vše se vešlo do cca 455 ks velkých pytlů!!! Pro představu je to zhruba jeden celý kamion.

Tato nádherná suma, kterou použijeme na léčbu našeho milovaného syna Matyáška, je důkazem toho, že tento způsob pomoci se vyplatí! Koncem školního roku 2015 jsme odvezli naší historicky první várku víček a od té doby se nám to i díky Vám povedlo mnohokrát. Každá jedna koruna takto vydělaná šla na lázeňský pobyt v Lázních Klímkovice,  na proceduru zvanou Klim-Therapy, která Matyáškovi velice prospívá.

Mockrát Vám všem děkuji za podporu a doufám v opětovnou spolupráci i v následujícím školním roce 2017/2018.

Ze srdce Děkujeme a přejeme krásné prázdniny všem!!!

MATY & TEDY

A HLAVNĚ RODIČE TĚCH NAŠICH ROŠŤÁKŮ KARIN A TOMÁŠ.